Wszelkie prawa zastrzeżone

Warunki użytkowania serwisu

Result-wycena.pl prowadzi swoją działalność z poszanowaniem praw własności intelektualnej. Nasze strony internetowe zawierają dokumenty chronione prawem autorskim jak również inne materiały będące pod ochroną praw autorskich.

Result-wycena.pl dopełnia wszelkich starań aby informacje ukazujące się w Serwisie były rzetelne i zgodne z prawdą. W żadnym przypadku result-wycena.pl nie będzie odpowiadał za jakiekolwiek straty związane z utratą lub uszkodzeniem danych, sprzętu lub innych wartości materialnych lub niematerialnych wynikających z zastosowania publikowanych w Serwisie informacji.
Korzystanie z utworów, informacji i danych umieszczonych w serwisie (result-wycena.pl) nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów w nim zawartych. Użytkownik może korzystać z tych utworów jedynie w zakresie dozwolonym przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest kopiowanie utworów lub ich części, a także ich udostępnianie publicznie poza przypadkami wyraźnie dopuszczonymi w wyżej wymienionej ustawie.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych w result-wycena.pl:

Wszystkie dane i informacje jak również nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm jakie występujące w serwisie mogą być lub też są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi firm lub ich właścicieli i zostały użyte w serwisie jedynie w celach identyfikacyjnych.
Dane i informacje zawarte w naszym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych.
© result-wycena.pl
Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w result-wycena.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright © result-wycena.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.

Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.

Kontakt

RESULT Wycena Nieruchomości
ul. Żywnego 12/95, 02-701 Warszawa

Alicja Orzechowska – Pałucha
Tel.:+48 22 299 06 05
Tel. kom.:+48 661 955 532
E-mail:biuro@result-wycena.pl
NIP:817 176 56 82
rzeczoznawca majątkowy warszawa 5214